O nas

Tradycyjnie – smaczne i zdrowe!

 

Nasza masarnia to prywatne przedsiębiorstwo z własną ubojnią zwierząt, zajmujące się rozbiorem mięsa, produkcją oraz przetwórstwem mięsa, a także drobiu.

Jako producent wędlin i wyrobów mięsnych dostarczamy nasze produkty m.in. do sklepów i zakładów gastronomicznych, których przedstawiciele cenią tradycyjne, najlepsze smaki.

Firma mieści się w Brudzeniu Dużym koło Płocka.

Do podjęcia współpracy zapraszamy Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych z całego województwa mazowieckiego.

Na rynku przetwórstwa mięsnego funkcjonujemy od wielu lat. Jesteśmy producentem wędlin, który może poszczycić się licznym i zadowolonym gronem Klientów.

Posiadamy nowoczesny i regularnie konserwowany sprzęt oraz wyposażenie masarni, które umożliwia nam wytwarzanie doskonałej jakości produktów. Regularnie współpracujemy z organami, które monitorują jakość naszej pracy.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia potrzebne do produkcji wyrobów mięsnych.

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego produkcją mięsa i wędlin zajmujemy się kompleksowo. Prowadzimy ubojnię zwierząt, rozbieramy mięso, produkujemy różnego typu wyroby. Jako hurtownia mięsa i zarazem hurtownia wędlin, zapewniamy atrakcyjne warunki sprzedaży naszych wyrobów w naprawdę konkurencyjnych cenach.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy!

logo

Hurtownia mięsa i wędlin. Mariola Czachorowska

Wincentego Witosa 5
09-414 Brudzeń Duży

Tel.: 606 737 890
Tel.: 24 231 83 33
E-mail: cz.masarnia@gmail.com

Masarnia Brudzyń Duży logo